Nowoczesne systemy dla domu i firmy

M&G Szopińscy to rodzinna firma, która rozpoczęła swoją działalność w 2006 roku. Inwestujemy w wysokie kwalifikacje naszych pracowników i zapewniamy im niezbędny sprzęt do wykonywania nawet najbardziej skomplikowanych instalacji. Naszym celem jest zapewnienie kompleksowych rozwiązań i najwyższej jakości usług naszym klientom. Nasza firma działa na terenie całej Polski i specjalizuje się w następujących obszarach:

Umów się na bezpłatną wycenę: 

+48 52 52 123 99

Odnawialne źródła energii

OZE czyli stale odnawialne źródła energii, które odpowiednio wykorzystane zatrzymają skutki zmian klimatu. Jest to przyszłość i lepsze rozwiązanie dla naszej planety.

W obliczu zmian klimatycznych, które mają poważne konsekwencje dla naszego środowiska, właściwe wykorzystanie OZE jest kluczowe dla ochrony i zatrzymania tych skutków. Przy tym jest doskonałym rozstrzygnięciem w sytuacji stale drożejących paliw konwencjonalnych i wyczerpujących się zasobów nieodnawialnych.

 

Instalacje i sieci gazowe

Instalacja gazowa to jedna z najbardziej popularnych i jednocześnie bezobsługowych instalacji. Oferujemy montaż oraz wszelkie naprawy w budynkach mieszkalnych i usługowych, a ponadto kontrole szczelności instalacji gazowych, a także ich doszczelnianie wraz z okresowymi przeglądami budynków. 

Technika grzewcza i sanitarna

Proste ogrzewanie i ekonomia.

Dostarczymy wypróbowane rozwiązania i sprawdzone produkty naszych partnerów. Decydując się na nasze doświadczenie zapewnimy Państwu najlepsze systemy, z których korzystanie będzie maksymalnie komfortowe. Zajmiemy się zarówno ogrzewaniem pomieszczeń jak i ciepłej wody.

 

Systemy klimatyzacji

Klimatyzacja to klucz do Twojego idealnego mikroklimatu. Pozwala cieszyć się przyjemnym chłodem w upalne dni, zapewniając komfort i świeżość. Dzięki niej poprawisz jakość powietrza w pomieszczeniach, usuwając alergeny i pyłki, a także zwiększysz efektywność pracy i koncentrację, poprawiając jakość życia. To inwestycja, która przynosi korzyści na wielu płaszczyznach. Zamień gorące dni w dni pełne komfortu i inspiracji!

Systemy wentylacji

Decydując się na system wentylacji decydujemy się na praktycznie ciągły napływ świeżego powietrza. Nie jest konieczne otwieranie okien, dzięki czemu jesteśmy odcięci od ulicznego zgiełku i hałasu. Filtrując powietrze, unikamy przykrych zapachów, przeciągów i nadmiernej wilgoci w powietrzu.