Nowoczesne systemy dla domu i firmy

Jesteśmy rodzinną firmą, która swoją działalność zaczęła w 2006r. 

Działamy na terenie całej Polski.

Specjalizujemy się w:

  • OZE
  • Instalacjach i sieciach gazowych
  • Technice grzewczej i sanitarnej
  • Klimatyzacji
  • Wentylacji

 

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm. Inwestujemy w wysokie kwalifikacje naszych pracowników i zapewniamy niezbędny sprzęt do wykonania nawet najbardziej skomplikowanych instalacji. 

Umów się na bezpłatną wycenę: Zadzwoń:

+48 52 52 123 99

Odnawialne źródła energii

OZE czyli stale odnawialne źródła energii, które odpowiednio wykorzystane zatrzymają skutki zmian klimatu. Jest to przyszłość i lepsze rozwiązanie dla naszej planety.

Doskonałe rozstrzygnięcie w sytuacji stale drożejących paliw konwencjonalnych i wyczerpujących się zasobów nieodnawialnych.

 

Instalacje i sieci gazowe

Zajmiemy się instalacjami gazowymi w budynkach mieszkalnych i usługowych. Montujemy instalacje gazowe, ponadto oferujemy kontrole szczelności instalacji gazowych i ich doszczelnianie, okresowe przeglądy budynków. Wykonujemy również wszelkie naprawy instalacji gazowych. To jedna z najbardziej popularnych i jednocześnie bezobsługowych instalacji.

Technika grzewcza i sanitarna

Proste ogrzewanie i ekonomia.

Dostarczymy wypróbowane rozwiązania i sprawdzone produkty naszych partnerów. Decydując się na nasze doświadczenie zapewnimy Państwu najlepsze systemy, z których korzystanie będzie maksymalnie komfortowe. Zajmiemy się zarówno ogrzewaniem pomieszczeń jak i ciepłej wody.

 

Systemy klimatyzacji

Dzięki systemowi klimatyzacji dostarczysz sobie i rodzinie komfort termiczny. Jest to szczególnie ważne latem, kiedy doskwiera upał.

Jest to kwestia samopoczucia ale również zdrowia – wpływa na lepszy sen i jakość wdychanego powietrza.

Systemy wentylacji

Decydując się na system wentylacji decydujemy się na praktycznie ciągły napływ świeżego powietrza. Nie jest konieczne otwieranie okien, dzięki czemu jesteśmy odcięci od ulicznego zgiełku i hałasu. Filtrując powietrze, unikamy przykrych zapachów, przeciągów i nadmiernej wilgoci w powietrzu.