Wentylacja

Wentylacja i rekuperacja

Główną zaletą wentylacji w pomieszczeniu jest  lepsza jakość wdychanego powietrza. Tym samym redukuje się nieprzyjemne zapachy i zwiększa komfort przebywania w wentylowanym pomieszczeniu. Oszczędzamy czas dzięki pełnej automatyce, wygrywamy z wilgocią i pleśnią.

POCZUJ KOMFORT JAKI DAJE CZYSTE POWIETRZE.

 

Świeże powietrze!

Weź

głęboki

oddech!

W ramach usługi:

Oferujemy montaż i serwis systemów wentylacyjnych używanych w budownictwie energooszczędnym. Dbamy o jakość instalacji i estetykę wykonania. Działamy na rynku już wiele lat i przez ten czas udoskonaliliśmy nasze usługi i zdobyliśmy wiele cennych doświadczeń. Dziś jesteśmy firmą w pełni dojrzałą, która dostarcza klientom najlepsze rozwiązania w zakresie instalacji wentylacji. Nasi pracownicy biorą udział w szkoleniach, zdobywając nowe umiejętności z zakresu serwisu, eksploatacji i i obsługi urządzeń.

Podejmujemy się instalacji w domach jednorodzinnych, obiektach handlowych, biurowych, magazynowych czy też produkcyjnych. Montujemy w nich nowoczesne i zaawansowane systemy wentylacji.

Na koncie mamy wykonanych wiele projektów, zrealizowane setki zleceń, co sprawia, że jesteśmy gotowi na każdą ewentualność. Bogata wiedza, dobrze zaopatrzony magazyn, stałe podnoszenie kwalifikacji i wieloletnie doświadczenie sprawiają, że chętnie podejmiemy się nawet bardzo skomplikowanych zleceń.

 

Oferujemy:

  •  Montaż wentylacji mechanicznej nawiewno – wywiewnej (rekuperatory, centrale)
  •  Wykonanie i montaż kanałów wentylacyjnych
  •  Montaż nagrzewnic i wentylatorów kanałowych, dachowych oraz zespołów wentylatorów
  •  Gwarantujemy pełen serwis urządzeń.
  •  Oferujemy sprzedaż urządzeń wentylacyjnych.

 

Jesteśmy sprawdzoną firmą wentylacyjną, która zapewni Państwu systemy wentylacji wysokiej jakości zarówno dla firm jak i domów.